DSP56301VF100
Prezentarea produsului
Număr parc: DSP56301VF100
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC DSP 24BIT FIXED-POINT 252-BGA
  • Mesaj
Specificațiile DSP56301VF100
Număr parc DSP56301VF100 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 4563 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.30V Tensiune - Core 3.30V
Tip Fixed Point Pachetul dispozitivului furnizor 252-MAPBGA (21x21)
Serie DSP563xx ambalare Tray
Pachet / Caz 252-BGA Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TJ)
Pe-Chip RAM 24kB Memorie non volatila ROM (9 kB)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Rata ceasului 100MHz Numărul părții de bază DSP56301