ND3KC16H
NKK SwitchesNKK Switches
ND3KC16H Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ND3KC16H
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
Foi de date: ND3KC16H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ND3KC16H
Număr parc ND3KC16H Producător NKK Switches
Descriere SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15607 pcs Fișa cu date ND3KC16H.pdf
Lavabil Yes Voltaj 5VDC
Stilul de terminare Gull Wing Serie ND3
Pas 0.050" (1.27mm), Half ambalare Tray
Alte nume ND3KC16H-RO
ND3KC16H-RO-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 20,000 Steps
Lungime 0.320" (8.13mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.316" (8.03mm) Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 20,000 Steps descriere detaliata Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Ratingul curent 100mA Materiale de contact Beryllium Copper
Contactați Finish Gold Circuit Hexadecimal Complement
Materialul corpului Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Tipul actuatorului Rotary with Shaft
Nivelul actuatorului Raised
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ND3KC16B-R
ND3KC16B-R
Producători: NKK Switches
Descriere: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
In stoc: 28566 pcs
Descarca: ND3KC16B-R.pdf
RFQ
ND3KC16H-R
ND3KC16H-R
Producători: NKK Switches