ND3KC10H
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ND3KC10H
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Foi de date: ND3KC10H.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ND3KC10H
Număr parc ND3KC10H Producător NKK Switches
Descriere SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16565 pcs Fișa cu date ND3KC10H.pdf
Lavabil Yes Voltaj 5VDC
Stilul de terminare Gull Wing Serie ND3
Pas 0.050" (1.27mm), Half ambalare Tray
Alte nume ND3KC10H-RO
ND3KC10H-RO-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 20,000 Steps
Lungime 0.320" (8.13mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.316" (8.03mm) Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 20,000 Steps descriere detaliata Dip Switch BCD Complement 10 Position Surface Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Ratingul curent 100mA Materiale de contact Beryllium Copper