M2012TXW30-GA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M2012TXW30-GA
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Foi de date: M2012TXW30-GA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M2012TXW30-GA
Număr parc M2012TXW30-GA Producător NKK Switches
Descriere SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21141 pcs Fișa cu date M2012TXW30-GA.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie M Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Viața mecanică 50,000 Cycles Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Tensiunea de iluminare (nominala) -
Tipul de iluminare, Culoare - Caracteristici Epoxy Sealed Terminals
Viața electrică 25,000 Cycles descriere detaliata Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
Ratingul curent 6A (AC), 4A (DC) Culoare - Actuator / Cap Black