M2012TXW30-DC
NKK SwitchesNKK Switches
M2012TXW30-DC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: M2012TXW30-DC
Producator / Marca: NKK Switches
Descrierea produsului SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Foi de date: M2012TXW30-DC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile M2012TXW30-DC
Număr parc M2012TXW30-DC Producător NKK Switches
Descriere SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20926 pcs Fișa cu date M2012TXW30-DC.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 30V Tensiunea nominală - AC 125V
Stilul de terminare PC Pin Funcția de comutare On-On
Serie M Dimensiunile de tăiere a panoului -
ambalare Bulk Alte nume M2012TXW30-DC-RO
M2012TXW30-DC-RO-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Viața mecanică 50,000 Cycles
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Tensiunea de iluminare (nominala) - Tipul de iluminare, Culoare -
Caracteristici Epoxy Sealed Terminals Viața electrică 25,000 Cycles
descriere detaliata Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle Ratingul curent 6A (AC), 4A (DC)