PRG21AR220MB1RK
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21AR220MB1RK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRG21AR220MB1RK
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 16V 75MA 0805
Foi de date: 1.PRG21AR220MB1RK.pdf2.PRG21AR220MB1RK.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRG21AR220MB1RK
Număr parc PRG21AR220MB1RK Producător Murata Electronics
Descriere PTC RESET FUSE 16V 75MA 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 575406 pcs Fișa cu date 1.PRG21AR220MB1RK.pdf2.PRG21AR220MB1RK.pdf
Tensiune - Max 16V Tip Ceramic
Grosime (Max) 0.057" (1.45mm) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie POSISTOR®, PRG Rezistență - 25 ° C (Tip) 22 Ohms
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - descriere detaliata Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 75mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Curent - călătorie (it) 195mA Curent - Max 900mA
Curent - Țineți (Ih) (Max) 75mA Aprobări -