PRG18BB471MS1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG18BB471MS1RB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRG18BB471MS1RB
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 16V 10MA 0603
Foi de date: PRG18BB471MS1RB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PRG18BB471MS1RB
Număr parc PRG18BB471MS1RB Producător Murata Electronics
Descriere PTC RESET FUSE 16V 10MA 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5426 pcs Fișa cu date PRG18BB471MS1RB.pdf
Tensiune - Max 16V Tip Ceramic
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie POSISTOR®, PRG Rezistență - 25 ° C (Tip) 470 Ohms
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - descriere detaliata Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 10mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
Curent - călătorie (it) 21mA Curent - Max 40mA
Curent - Țineți (Ih) (Max) 10mA Aprobări -