PRF15BD102RB6RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF15BD102RB6RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRF15BD102RB6RC
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului THERMISTOR PTC 1K OHM 50% 0402
Foi de date: PRF15BD102RB6RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRF15BD102RB6RC
Număr parc PRF15BD102RB6RC Producător Murata Electronics
Descriere THERMISTOR PTC 1K OHM 50% 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 296420 pcs Fișa cu date PRF15BD102RB6RC.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Serie Posistor®
Toleranța rezistenței ±50% Rezistența la 25 ° C 1 kOhms
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 490-12114-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 120°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata PTC Thermistor 1 kOhms 0402 (1005 Metric)