PRF15BB102RB6RC
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF15BB102RB6RC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRF15BB102RB6RC
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului THERMISTOR PTC 1K OHM 50% 0402
Foi de date: PRF15BB102RB6RC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRF15BB102RB6RC
Număr parc PRF15BB102RB6RC Producător Murata Electronics
Descriere THERMISTOR PTC 1K OHM 50% 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 917459 pcs Fișa cu date PRF15BB102RB6RC.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Serie Posistor®
Toleranța rezistenței ±50% Rezistența la 25 ° C 1 kOhms
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 490-13397-2
PRF15BB102RB6RC-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 140°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata PTC Thermistor 1 kOhms 0402 (1005 Metric)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PRF13750HR9
PRF13750HR9
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: RF FET 915MHZ 750W