NFM18PC225B0J3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18PC225B0J3D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NFM18PC225B0J3D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
Foi de date: 1.NFM18PC225B0J3D.pdf2.NFM18PC225B0J3D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NFM18PC225B0J3D
Număr parc NFM18PC225B0J3D Producător Murata Electronics
Descriere CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 316793 pcs Fișa cu date 1.NFM18PC225B0J3D.pdf2.NFM18PC225B0J3D.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet - Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie EMIFIL®, NFM18
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Alte nume 490-6971-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 2.2µF Feed Through Capacitor 6.3V 2A 20 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Rezistența DC (DCR) (Max) 20 mOhm
Actual 2A capacitanță 2.2µF