NFM18CC223R1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18CC223R1C3D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NFM18CC223R1C3D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603
Foi de date: 1.NFM18CC223R1C3D.pdf2.NFM18CC223R1C3D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NFM18CC223R1C3D
Număr parc NFM18CC223R1C3D Producător Murata Electronics
Descriere CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 881966 pcs Fișa cu date 1.NFM18CC223R1C3D.pdf2.NFM18CC223R1C3D.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet - Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie EMIFIL®, NFM18
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Alte nume 490-6966-2
NFM18CC223R1C3D-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) 0.028" (0.70mm)
descriere detaliata 0.022µF Feed Through Capacitor 16V 1A 50 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Rezistența DC (DCR) (Max) 50 mOhm
Actual 1A capacitanță 0.022µF