LQW2UAS22NJ00L
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
LQW2UAS22NJ00L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQW2UAS22NJ00L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD
Foi de date: 1.LQW2UAS22NJ00L.pdf2.LQW2UAS22NJ00L.pdf3.LQW2UAS22NJ00L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQW2UAS22NJ00L
Număr parc LQW2UAS22NJ00L Producător Murata Electronics North America
Descriere FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Defalcare 1008 (2520 Metric) folosire Unshielded
Tip Wirewound Dimensiune / Dimensiune 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Serie LQW2 Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Evaluări - Polarizare 1008 (2520 Metric)
Alte nume 490-5683-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului LQW2UAS22NJ00L Înălțime - așezată (Max) 0.080" (2.03mm)
Tipul hardware 22nH Frecventa - Test 2.4GHz
Frecventa - Self Resonant 120 mOhm Max Descriere extinsă 22nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Diametru - umăr 55 @ 350MHz
Descriere FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD Timp de intarziere 50MHz
Rezistența DC (DCR) - Ratingul curent 1A