LQW2UAS1R2J00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS1R2J00L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQW2UAS1R2J00L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 1.2UH 310MA 2 OHM SMD
Foi de date: 1.LQW2UAS1R2J00L.pdf2.LQW2UAS1R2J00L.pdf3.LQW2UAS1R2J00L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQW2UAS1R2J00L
Număr parc LQW2UAS1R2J00L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 1.2UH 310MA 2 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
ecranare Unshielded Serie LQW2
Evaluări - Q @ Freq 35 @ 50MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume 490-5707-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Air Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.080" (2.03mm) Frecventa - Self Resonant 210MHz
descriere detaliata 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 310mA 2 Ohm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 2 Ohm Max
Ratingul curent 310mA Curent - saturație -