LQM2MPN1R0MEHL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2MPN1R0MEHL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQM2MPN1R0MEHL
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 1UH 1.65A 119 MOHM SMD
Foi de date: 1.LQM2MPN1R0MEHL.pdf2.LQM2MPN1R0MEHL.pdf3.LQM2MPN1R0MEHL.pdf4.LQM2MPN1R0MEHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQM2MPN1R0MEHL
Număr parc LQM2MPN1R0MEHL Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 1UH 1.65A 119 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Multilayer Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0806 (2016 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ecranare Shielded Serie LQM2
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0806 (2016 Metric)
Alte nume 490-10970-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Frecventa - Self Resonant 50MHz
descriere detaliata 1µH Shielded Multilayer Inductor 1.65A 119 mOhm Max 0806 (2016 Metric) Rezistența DC (DCR) 119 mOhm Max
Ratingul curent 1.65A Curent - saturație 1.9A