LQM2HPZ2R2MJ0L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQM2HPZ2R2MJ0L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 1A 120MOHM SMD
Foi de date: 1.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf2.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQM2HPZ2R2MJ0L
Număr parc LQM2HPZ2R2MJ0L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 1A 120MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 572355 pcs Fișa cu date 1.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf2.LQM2HPZ2R2MJ0L.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Shielded Serie LQM2
Evaluări AEC-Q200 Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Material - Core Ferrite Frecventa de inductie - test 100MHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm)
Frecventa - Self Resonant 40MHz Caracteristici -
descriere detaliata 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1A 120 mOhm 0805 (2012 Metric) Rezistența DC (DCR) 120 mOhm
Ratingul curent 1A Curent - saturație -