GRM033R71E331KA01J
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GRM033R71E331KA01J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM033R71E331KA01J
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 25V X7R 0201
Foi de date: 1.GRM033R71E331KA01J.pdf2.GRM033R71E331KA01J.pdf3.GRM033R71E331KA01J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50000 pcs
65535 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GRM033R71E331KA01J
Număr parc GRM033R71E331KA01J Producător Murata Electronics North America
Descriere CAP CER 330PF 25V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă 330pF
Grosime (Max) X7R Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GRM
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Evaluări - Polarizare 0201 (0603 Metric)
Alte nume 490-8162-2
GRM033R71E331KA01J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului GRM033R71E331KA01J Stil de plumb 0.013" (0.33mm)
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - Descriere extinsă 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere CAP CER 330PF 25V X7R 0201