GRM033R71E331KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71E331KA01E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM033R71E331KA01E
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 25V X7R 0201
Foi de date: GRM033R71E331KA01E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GRM033R71E331KA01E
Număr parc GRM033R71E331KA01E Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 330PF 25V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14028311 pcs Fișa cu date GRM033R71E331KA01E.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GRM
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-17093-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
capacitanță 330pF Aplicații General Purpose