DHSF44F362ZTXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44F362ZTXB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DHSF44F362ZTXB
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 3600PF 30KV Z5V DISK
Foi de date: 1.DHSF44F362ZTXB.pdf2.DHSF44F362ZTXB.pdf3.DHSF44F362ZTXB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DHSF44F362ZTXB
Număr parc DHSF44F362ZTXB Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 3600PF 30KV Z5V DISK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 30000V (30kV) Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5V
Dimensiune / Dimensiune 2.362" Dia (60.00mm) Serie DHS
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Disk, Metal Fitting - Threaded Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C
Tipul de montare Requires Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.398" (35.50mm)
Caracteristici High Voltage descriere detaliata 3600pF -20%, +80% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor Z5V Disk, Metal Fitting - Threaded
capacitanță 3600pF Aplicații General Purpose