DHSF44D601ZDXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44D601ZDXB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DHSF44D601ZDXB
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 600PF 20KV Z5U DISK
Foi de date: 1.DHSF44D601ZDXB.pdf2.DHSF44D601ZDXB.pdf3.DHSF44D601ZDXB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DHSF44D601ZDXB
Număr parc DHSF44D601ZDXB Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 600PF 20KV Z5U DISK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 20000V (20kV) Toleranţă -20%, +80%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură Z5U
Dimensiune / Dimensiune 0.945" Dia (24.00mm) Serie DHS
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Disk, Metal Fitting - Threaded Temperatura de Operare 10°C ~ 85°C
Tipul de montare Requires Holder Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.083" (27.50mm)
Caracteristici High Voltage descriere detaliata 600pF -20%, +80% 20000V (20kV) Ceramic Capacitor Z5U Disk, Metal Fitting - Threaded
capacitanță 600pF Aplicații General Purpose