BLM03AX800SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03AX800SN1D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLM03AX800SN1D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN
Foi de date: 1.BLM03AX800SN1D.pdf2.BLM03AX800SN1D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BLM03AX800SN1D
Număr parc BLM03AX800SN1D Producător Murata Electronics
Descriere FERRITE BEAD 80 OHM 0201 1LN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2688656 pcs Fișa cu date 1.BLM03AX800SN1D.pdf2.BLM03AX800SN1D.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie EMIFIL®, BLM03
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-5621-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de linii 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 80 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.013" (0.33mm) Tip filtru -
Rezistența DC (DCR) (Max) 180 mOhm Rating-ul curent (Max) 500mA