BLM03AX601SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03AX601SN1D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BLM03AX601SN1D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Foi de date: 1.BLM03AX601SN1D.pdf2.BLM03AX601SN1D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BLM03AX601SN1D
Număr parc BLM03AX601SN1D Producător Murata Electronics
Descriere FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 480905 pcs Fișa cu date 1.BLM03AX601SN1D.pdf2.BLM03AX601SN1D.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie EMIFIL®, BLM03
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-5624-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de linii 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță @ Frecvență 600 Ohms @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.013" (0.33mm) Tip filtru -
Rezistența DC (DCR) (Max) 850 mOhm Rating-ul curent (Max) 250mA