UPTB33/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPTB33/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPTB33/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1
Foi de date: UPTB33/TR13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile UPTB33/TR13
Număr parc UPTB33/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 33V 56.7V POWERMITE 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2787 pcs Fișa cu date UPTB33/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 33V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 56.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 36.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Powermite 1 (DO216-AA) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1000W (1kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-216AA
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.65A Capacitate @ Frecventa -