UPTB24E3/TR7
MicrosemiMicrosemi
UPTB24E3/TR7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPTB24E3/TR7
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1
Foi de date: UPTB24E3/TR7.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPTB24E3/TR7
Număr parc UPTB24E3/TR7 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3939 pcs Fișa cu date UPTB24E3/TR7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 43.2V
Tensiune - Defalcare (Min) 28.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Powermite 1 (DO216-AA) Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1000W (1kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-216AA
Alte nume UPTB24E3
UPTB24E3/TR7TR
UPTB24E3TR
UPTB24E3TR-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.47A