SMDA12C/TR7TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMDA12C/TR7TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 19V 8SO
Foi de date: SMDA12C/TR7TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMDA12C/TR7TR
Număr parc SMDA12C/TR7TR Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 12V 19V 8SO Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4966 pcs Fișa cu date SMDA12C/TR7TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 19V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SO Serie TVSarray™
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 300W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)