SMDA12CDR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMDA12CDR2G
Producator / Marca: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 24V 8SOIC
Foi de date: SMDA12CDR2G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMDA12CDR2G
Număr parc SMDA12CDR2G Producător AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere TVS DIODE 12V 24V 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95308 pcs Fișa cu date SMDA12CDR2G.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 24V
Tensiune - Defalcare (Min) 13.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 300W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 12A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa 120pF @ 1MHz