SMCJ200AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ200AE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ200AE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 200V DO214AB
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ200AE3/TR13
Număr parc SMCJ200AE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 200V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 139098 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 200V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp -
Tensiune - Defalcare (Min) - Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitate @ Frecventa - Numărul părții de bază SMCJ200
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ200CAE3/TR13
SMCJ200CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 200V DO214AB
In stoc: 115787 pcs
Descarca:
RFQ
SMCJ200CE3/TR13
SMCJ200CE3/TR13
Producători: Microsemi
In stoc: 103037 pcs
Descarca:
RFQ
SMCJ200A
SMCJ200A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 200V 324V DO214AB
Descarca: SMCJ200A.pdf
SMCJ200C
SMCJ200C
Descriere: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AB
Descarca: SMCJ200C.pdf
SMCJ200
SMCJ200
Descarca: SMCJ200.pdf
SMCJ200A-H
SMCJ200A-H
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 200V 324V SMC
Descarca: SMCJ200A-H.pdf
Producători: Bourns, Inc.