SMCJ200CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ200CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ200CA
Producator / Marca: Hamlin / Littelfuse
Descrierea produsului TVS DIODE 200V 324V DO214AB
Foi de date: SMCJ200CA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ200CA
Număr parc SMCJ200CA Producător Hamlin / Littelfuse
Descriere TVS DIODE 200V 324V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 294881 pcs Fișa cu date SMCJ200CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 200V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 324V
Tensiune - Defalcare (Min) 224V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB (SMCJ) Serie SMCJ
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Alte nume SMCJ200CALFTR Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4.6A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ200A
SMCJ200A
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 200V 324V SMC
In stoc: 105238 pcs
Descarca: SMCJ200A.pdf
RFQ
SMCJ200CA
SMCJ200CA
Producători: Bourns, Inc.
In stoc: 87437 pcs
Descarca: SMCJ200CA.pdf
RFQ
SMCJ200A-H
SMCJ200A-H
Descarca: SMCJ200A-H.pdf
SMCJ20A
SMCJ20A
Producători: Littelfuse Inc.
Descriere: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMC
Descarca: SMCJ20A.pdf
SMCJ200C
SMCJ200C
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AB
Descarca: SMCJ200C.pdf
SMCJ200AE3/TR13
SMCJ200AE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 200V DO214AB
Descarca:
SMCJ200CAE3/TR13
SMCJ200CAE3/TR13
Producători: Microsemi
Descarca:
SMCJ200E3/TR13
SMCJ200E3/TR13
SMCJ200CA-H
SMCJ200CA-H
Descarca: SMCJ200CA-H.pdf
SMCJ200CE3/TR13
SMCJ200CE3/TR13
Descriere: TVS DIODE 200V 324V DO214AB
Descarca: SMCJ200A.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW