SMBJ5928BE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ5928BE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ5928BE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Foi de date: SMBJ5928BE3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ5928BE3/TR13
Număr parc SMBJ5928BE3/TR13 Producător Microsemi Corporation
Descriere DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 146819 pcs Fișa cu date SMBJ5928BE3/TR13.pdf
Tensiune - Izolare 7 Ohm Tensiune - Defalcare SMBJ (DO-214AA)
Serie - Starea RoHS Tape & Reel (TR)
Putere - Max 2W Polarizare DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului SMBJ5928BE3/TR13
Impedanță (Max) (Zzt) 13V Descriere extinsă Zener Diode 2W ±5% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Configurarea diodelor 1µA @ 9.9V
Descriere DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1.2V @ 200mA