SMBJ5928A/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMBJ5928A/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ5928A/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 2W SMBJ
Foi de date: SMBJ5928A/TR13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ5928A/TR13
Număr parc SMBJ5928A/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE ZENER 13V 2W SMBJ Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 71301 pcs Fișa cu date SMBJ5928A/TR13.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.2V @ 200mA
Toleranţă ±10% Pachetul dispozitivului furnizor SMBJ (DO-214AA)
Serie - Putere - Max 2W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AA, SMB
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 7 Ohms descriere detaliata Zener Diode 13V 2W ±10% Surface Mount SMBJ (DO-214AA)
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 1µA @ 9.9V Numărul părții de bază SMBJ5928