MXSMCG48CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXSMCG48CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Foi de date: MXSMCG48CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXSMCG48CAE3
Număr parc MXSMCG48CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4897 pcs Fișa cu date MXSMCG48CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 48V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-215AB, SMC Gull Wing
Alte nume 1086-14326
1086-14326-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 19.4A