MXSMCG48CA/TR
Prezentarea produsului
Număr parc: MXSMCG48CA/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului HI REL TVS
Foi de date: MXSMCG48CA/TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXSMCG48CA/TR
Număr parc MXSMCG48CA/TR Producător Microsemi
Descriere HI REL TVS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5457 pcs Fișa cu date MXSMCG48CA/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 48V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.3V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
Pachet / Caz DO-215AB, SMC Gull Wing Alte nume MXSMCG48CA/TRMS
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 19.4A