MXLRT100KP400CA
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP400CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLRT100KP400CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 400V 787V CASE 5A
Foi de date: MXLRT100KP400CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXLRT100KP400CA
Număr parc MXLRT100KP400CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 400V 787V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1489 pcs Fișa cu date MXLRT100KP400CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 400V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 787V
Tensiune - Defalcare (Min) 444V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 100000W (100kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-11297
1086-11297-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)