MXLRT100KP350CAE3
MicrosemiMicrosemi
MXLRT100KP350CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXLRT100KP350CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 350V 690V CASE 5A
Foi de date: MXLRT100KP350CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXLRT100KP350CAE3
Număr parc MXLRT100KP350CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 350V 690V CASE 5A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1774 pcs Fișa cu date MXLRT100KP350CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 350V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 690V
Tensiune - Defalcare (Min) 389V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 100000W (100kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AR, Axial
Alte nume 1086-11294
1086-11294-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MXLRT100KP300CA
MXLRT100KP300CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 300V 590V CASE 5A
In stoc: 1648 pcs
Descarca: MXLRT100KP300CA.pdf
RFQ
MXLRT100KP350CA
MXLRT100KP350CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 350V 690V CASE 5A