MXL1.5KE56CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL1.5KE56CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1
Foi de date: MXL1.5KE56CA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXL1.5KE56CA
Număr parc MXL1.5KE56CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8757 pcs Fișa cu date MXL1.5KE56CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 47.8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.2V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Alte nume 1086-9725
1086-9725-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 19.5A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MXL1.5KE51A
MXL1.5KE51A
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 43.6V 70.1V CASE-1
In stoc: 7866 pcs
Descarca: MXL1.5KE51A.pdf
RFQ
MXL1.5KE56CAE3
MXL1.5KE56CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1