MXL1.5KE56A
Prezentarea produsului
Număr parc: MXL1.5KE56A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1
Foi de date: MXL1.5KE56A.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MXL1.5KE56A
Număr parc MXL1.5KE56A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 9135 pcs Fișa cu date MXL1.5KE56A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 47.8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.2V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial Alte nume 1086-9723
1086-9723-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 19.5A Capacitate @ Frecventa -
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MXL1.5KE6.8CA
MXL1.5KE6.8CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 5.8V 10.5V CASE-1
In stoc: 7667 pcs
Descarca: MXL1.5KE6.8CA.pdf
RFQ
MXL1.5KE6.8A
MXL1.5KE6.8A
Producători: Microsemi
In stoc: 8033 pcs
Descarca: MXL1.5KE6.8A.pdf
RFQ
MXL1.5KE56AE3
MXL1.5KE56AE3
Descriere: TVS DIODE 47.8V 77V CASE-1