MPLAD15KP58CAE3/TR
Prezentarea produsului
Număr parc: MPLAD15KP58CAE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS
Foi de date: MPLAD15KP58CAE3/TR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MPLAD15KP58CAE3/TR
Număr parc MPLAD15KP58CAE3/TR Producător Microsemi
Descriere TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 3682 pcs Fișa cu date MPLAD15KP58CAE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 58V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 64.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS RoHS Compliant Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume MPLAD15KP58CAE3/TRMS Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 159A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPLAD15KP60AE3
MPLAD15KP60AE3
Producători: Microsemi Corporation
Descriere: TVS DIODE 60VWM 96.8VC PLAD
In stoc: 4943 pcs
Descarca: MPLAD15KP60AE3.pdf
RFQ
MPLAD15KP58CAE3
MPLAD15KP58CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD