MPLAD15KP54CAE3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPLAD15KP54CAE3/TR
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS
Foi de date: MPLAD15KP54CAE3/TR.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPLAD15KP54CAE3/TR
Număr parc MPLAD15KP54CAE3/TR Producător Microsemi
Descriere TVS Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 3294 pcs Fișa cu date MPLAD15KP54CAE3/TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 54V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 60V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Starea RoHS RoHS Compliant Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 15000W (15kW) Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume MPLAD15KP54CAE3/TRMS Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 171A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPLAD15KP58CA
MPLAD15KP58CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
In stoc: 2882 pcs
Descarca: MPLAD15KP58CA.pdf
RFQ
MPLAD15KP58A
MPLAD15KP58A
Producători: Microsemi Corporation
Descriere: TVS DIODE 58VWM 93.6VC PLAD
In stoc: 5053 pcs
Descarca: MPLAD15KP58A.pdf
RFQ
MPLAD15KP54CA
MPLAD15KP54CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 54V 87.1V PLAD