MAPLAD6.5KP170CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP170CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 170V 275V MINI-PLAD
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP170CA
Număr parc MAPLAD6.5KP170CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 170V 275V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4250 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 170V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Tensiune - Defalcare (Min) 189V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-5026
1086-5026-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 23.6A