MAPLAD6.5KP16CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD6.5KP16CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 16V 26V MINI-PLAD
Preț de referință (în dolari SUA)
104 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD6.5KP16CA
Număr parc MAPLAD6.5KP16CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 16V 26V MINI-PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8591 pcs Fișa cu date
Tensiune - Standare inversă (tip) 16V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 26V
Tensiune - Defalcare (Min) 17.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor Mini-PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 6500W (6.5kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Alte nume 1086-5022
1086-5022-MIL
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 250A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD6.5KP160AE3
MAPLAD6.5KP160AE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 160V 259V MINI-PLAD
In stoc: 6416 pcs
Descarca:
RFQ
MAPLAD6.5KP16CAE3
MAPLAD6.5KP16CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 16V 26V MINI-PLAD