MAPLAD36KP400CA
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD36KP400CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 400V 644V PLAD
Foi de date: MAPLAD36KP400CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD36KP400CA
Număr parc MAPLAD36KP400CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 400V 644V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1701 pcs Fișa cu date MAPLAD36KP400CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 400V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 644V
Tensiune - Defalcare (Min) 444V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 36000W (36kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 56A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD36KP40CA
MAPLAD36KP40CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
In stoc: 1703 pcs
Descarca: MAPLAD36KP40CA.pdf
RFQ
MAPLAD36KP40CAE3
MAPLAD36KP40CAE3
Producători: Microsemi
In stoc: 1756 pcs
Descarca: MAPLAD36KP40CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD36KP400CAE3
MAPLAD36KP400CAE3
Descriere: TVS DIODE 400V 644V PLAD