MAPLAD36KP36CAE3
Prezentarea produsului
Număr parc: MAPLAD36KP36CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Foi de date: MAPLAD36KP36CAE3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAPLAD36KP36CAE3
Număr parc MAPLAD36KP36CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1744 pcs Fișa cu date MAPLAD36KP36CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 36V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Tensiune - Defalcare (Min) 40V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 36000W (36kW)
ambalare Bulk Pachet / Caz Nonstandard SMD
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 620A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAPLAD36KP400CAE3
MAPLAD36KP400CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 400V 644V PLAD
In stoc: 1329 pcs
Descarca: MAPLAD36KP400CAE3.pdf
RFQ
MAPLAD36KP36CA
MAPLAD36KP36CA
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 36V 58.1V PLAD