MAP5KE120CAE3
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE120CAE3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAP5KE120CAE3
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 120V 193V DO204AL
Foi de date: MAP5KE120CAE3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAP5KE120CAE3
Număr parc MAP5KE120CAE3 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 120V 193V DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5010 pcs Fișa cu date MAP5KE120CAE3.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 120V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Tensiune - Defalcare (Min) 133V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 500W
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume 1086-4308
1086-4308-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2A