MAP5KE120CA
MicrosemiMicrosemi
MAP5KE120CA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAP5KE120CA
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 120V 193V DO204AL
Foi de date: MAP5KE120CA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAP5KE120CA
Număr parc MAP5KE120CA Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 120V 193V DO204AL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4731 pcs Fișa cu date MAP5KE120CA.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 120V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Tensiune - Defalcare (Min) 133V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-204AL (DO-41) Serie Military, MIL-PRF-19500
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 500W
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial
Alte nume 1086-4307
1086-4307-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2A
Capacitate @ Frecventa - Canalele bidirecționale 1
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAP5KE130A
MAP5KE130A
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 130V 209V DO204AL
In stoc: 4594 pcs
Descarca: MAP5KE130A.pdf
RFQ
MAP5KE120CAE3
MAP5KE120CAE3
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 120V 193V DO204AL