LXM1617-03-22
MicrosemiMicrosemi
LXM1617-03-22 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LXM1617-03-22
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOD INVERTER CCFL 2.2W 3.3V PROG
Foi de date: LXM1617-03-22.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LXM1617-03-22
Număr parc LXM1617-03-22 Producător Microsemi
Descriere MOD INVERTER CCFL 2.2W 3.3V PROG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3490 pcs Fișa cu date LXM1617-03-22.pdf
Tensiune - intrare 3.3V Tip CCFL and UV Lamps
Dimensiune / Dimensiune 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm) Serie LXM1617-03-2x
producție 1300V Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata CCFL and UV Lamps Inverter 3.3V Input 1300V Output 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm) Chassis Mount