LXM1612-12-03
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LXM1612-12-03
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V
Foi de date: LXM1612-12-03.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LXM1612-12-03
Număr parc LXM1612-12-03 Producător Microsemi
Descriere MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4443 pcs Fișa cu date LXM1612-12-03.pdf
Tensiune - intrare 12V Tip CCFL and UV Lamps
Dimensiune / Dimensiune 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Serie LXM1612-12-xx
producție 1800V Tipul de montare Chassis Mount
descriere detaliata CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm) Chassis Mount