JANTXV1N5641A
MicrosemiMicrosemi
JANTXV1N5641A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTXV1N5641A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 18.8V 30.6V DO13
Foi de date: JANTXV1N5641A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 399 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 399 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JANTXV1N5641A
Număr parc JANTXV1N5641A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 18.8V 30.6V DO13 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 399 pcs Fișa cu date JANTXV1N5641A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 18.8V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 30.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 20.9V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-13 (DO-202AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500/500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-13 Alte nume 1086-15568
1086-15568-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 49A Capacitate @ Frecventa -