JANTXV1N5632A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JANTXV1N5632A
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 7.78V 13.4V DO13
Foi de date: JANTXV1N5632A.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile JANTXV1N5632A
Număr parc JANTXV1N5632A Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 7.78V 13.4V DO13 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5330 pcs Fișa cu date JANTXV1N5632A.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 7.78V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 8.65V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor DO-13 (DO-202AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500/500 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 1500W (1.5kW) ambalare Bulk
Pachet / Caz DO-13 Alte nume 1086-15779
1086-15779-MIL
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 112A Capacitate @ Frecventa -