APTGTQ100A65T1G
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGTQ100A65T1G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului POWER MODULE - IGBT
Foi de date: APTGTQ100A65T1G.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTGTQ100A65T1G
Număr parc APTGTQ100A65T1G Producător Microsemi
Descriere POWER MODULE - IGBT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2291 pcs Fișa cu date APTGTQ100A65T1G.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 650V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 100A
Pachetul dispozitivului furnizor SP1 Serie -
Putere - Max 250W Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 175°C (TJ) Termistor NTC Yes
Tipul de montare Chassis Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 6nF @ 25V Intrare Standard
Tip IGBT - descriere detaliata IGBT Module Half Bridge 650V 100A 250W Chassis Mount SP1
Curentul curent - colector (max) 100µA Curent - Colector (Ic) (Max) 100A