APTGT75TA120PG
MicrosemiMicrosemi
APTGT75TA120PG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT75TA120PG
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului POWER MOD IGBT 3PHASE LEG SP6
Foi de date: APTGT75TA120PG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 784 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile APTGT75TA120PG
Număr parc APTGT75TA120PG Producător Microsemi
Descriere POWER MOD IGBT 3PHASE LEG SP6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 784 pcs Fișa cu date APTGT75TA120PG.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1200V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Pachetul dispozitivului furnizor SP6-P Serie -
Putere - Max 350W Pachet / Caz SP6
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC No
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 5.34nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Three Phase 1200V 100A 350W Chassis Mount SP6-P Curentul curent - colector (max) 250µA
Curent - Colector (Ic) (Max) 100A configurație Three Phase