APTGT100A170D1G
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: APTGT100A170D1G
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului IGBT MODULE TRENCH PHASE LEG D1
Foi de date: APTGT100A170D1G.pdf
  • Mesaj
Specificațiile APTGT100A170D1G
Număr parc APTGT100A170D1G Producător Microsemi
cantitate valabila 4013 pcs Fișa cu date APTGT100A170D1G.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 1700V Vce (pe) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 100A
Pachetul dispozitivului furnizor D1 Serie -
Putere - Max 695W Pachet / Caz D1
Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TJ) Termistor NTC No
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Cies) @ Vce 8.5nF @ 25V
Intrare Standard Tip IGBT Trench Field Stop
descriere detaliata IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 200A 695W Chassis Mount D1 Curentul curent - colector (max) 3mA
Curent - Colector (Ic) (Max) 200A configurație Half Bridge